Sparing partner

Dajemy Państwu możliwość znalezienia partnera sportowego do gry w tenisa lub squash`a. Korzystając z naszej tablicy nie będą musieli Państwo odkładać gry na później, dodatkowo każda sportowa para zyskuje na cenie godziny gry 10% rabatu. Zapraszamy.
zagraj ze mną
autor: Agnieszka
Data dodania: 2017-04-06
Czesc, Szukam partnerki do gry w tenisa (raz-dwa razy) w tygodniu na terenie Katowic.
zagraj ze mną
autor: Marcin
Data dodania: 2016-09-23
Hej :) Poszukuję zapaleńca do sparingów i wspólnych treningów; ostatnio miałem małą przerwę, ale chciałbym wrócić do regularnej gry, parę ładnych lat praktyki na kortach mam, więc poziom w okolicach średniozaawansowanego :p Katowice i okolice
zagraj ze mną
autor: Łukasz
Data dodania: 2016-05-27 | E-mail: lucas88-pro@wp.pl
Witam! Poszukuje partnera / partnerki do gry w tenisa ziemnego. Z okolic Katowic, Bytomia, Chorzowa, Radzionkowa. Wiek nie ma znaczenia.
zagraj ze mną
autor: Kriss
Data dodania: 2016-05-20 | E-mail: herman.ted@gazeta.pl
Cześć. Poszukuję osoby do regularnej gry w squasha 2 lub 3 x w tygodniu. Najchętniej w Rudzie Śląskiej Maximus lub Gliwice. Mój poziom to podstawowy +. Godziny do uzgodnienia.
zagraj ze mną
autor: Florek
Data dodania: 2016-03-11 | E-mail: florentyn@simplusnet.pl
Poszukuje sparingpartnera ( -ki, jeszcze nigdy na korcie nie przegrałem z dziewczyną, ale będzie mi miło jak przegram :-)) do pogrania od wtorku do piątku w godzinach od 10 do 15 na kortach krytych w Bojkowie, Roju, Wodzisławiu albo Raciborzu w sezonie zimowym. Napisali mi średniozaawansowany w TIME4TENNIS. pozdrawiam i do zabaczenia na korcie :-)
zagraj ze mną
autor: Hubert
Data dodania: 2016-02-21 | E-mail: speedwayphoto@gmail.com
Poszukuję sparingpartnera do gry w tenisa w Warszawie. Preferowane lokalizacje do gry to Spójnia bądź DeSki. Terminy do dogadania. Mój poziom NTRP to 4,0. 2-3 runda turniejów amatorskich.
zagraj ze mną
autor: Mateusz
Data dodania: 2016-01-29
Witam, poszukuję sparingpartnera do gry w squasha.
zagraj ze mną
autor: Magda
Data dodania: 2016-01-17 | E-mail: magda_ml@interia.pl
Chętnie zagram w squasha, poziom początkujący, mogę grać w Gliwicach - w miarę regularnie
zagraj ze mną
autor: Madzia
Data dodania: 2016-01-16 | E-mail: madjamia@gmail.com
Czesc, poszukuje osoby, ktora regularnie raz w tygodniu pogralaby ze mna :) Gralam przez wiele lat, niestety musialam zakonczyc gre, do ktorej bardzo chcialabym powrocic. Poziom sredniozaawansowany. Znajomi nie maja tyle czasu, a i ja pracuje w nieregularnych godzinach. Gliwice i okolice ! Kontakt najlepiej droga mailowa :) Do zobaczenia na korcie !
zagraj ze mną
autor: bartek
Data dodania: 2016-01-01
Chętnie zagram, gram czwarty rok, w miarę regularnie.

Aktualności

15.08 - hala tenisowa nieczynna (2020-08-15)

Jutro tj. 15.08 hala tenisowa nieczynna ❌ Zapraszamy w niedziele, 16.08 ✅ ______________________ Zarezerwuj kort przez aplikację Tenis4u lub bezpośrednio przez link: https://app.tenis4u.pl/#/court/23 ... (więcej)

Fotel masujący SANYO (2020-08-11)

NOWOŚĆ 🔥❗️ Co można robić podczas czekania na recepcji np. na grające dziecko, męża, żonę? - pooglądać TV 📺 - poczytać ... (więcej)
wykonanie: kotonski.pl
Menu