Aktualności

Time4kids- relacja październik

Data dodania: 2020-10-19

Dzień pełen wrażeń! Padł nowy rekord startujących uczestników (bo aż blisko 50- dzięki
Iga Świątek! :)). Tak liczne zainteresowanie turniejem sprawiło, że mogliśmy oglądać fascynujące mecze trwające niemalże do 22. Na hali zapadła cisza a jedynymi dźwiękami były odbicia piłki oraz okrzyki radości - come on! 💪🏻
Mimo braku publiczności emocji nie brakowało i każdy się dobrze bawił. Jedyne łzy jakie popłynęły- to te z radości.
W najmłodszej grupie tytuł ponownie obroniła Julka mając bardzo mocną konkurencję. Zarówno w I jak i w II grupie każdy mecz był wyrównany, a niejednokrotnie o wyjściu do play offów decydowały "małe" punkty. W II grupie złoty puchar zgarnął Filip, który musiał stoczyć walkę z Emilią - swoją dobrą koleżanką z którą regularnie trenuje. Grupą najliczniejszą okazała się 3, gdzie swoją dominację pokazał Janek. Oddał kilka gemów,
 a w finale rozprawił się z Kubą.
Na deser została grupa emerytów i rencistów 😎 czyli nasi stali wyjadacze oraz kilku nowych bardzo dobrze grających osób, które przyjechały z rożnych miast Śląska. Poziom grupy IV zauważalnie został podniesiony, a zawodnicy prezentowali wymiany na poziomie zawodowym. Ostatnie słowo należało do Michała, który pokonał w finale Natalię.
Wyniki:

Grupa I
🥇Julia Schreiber
🥈Kacper Lubański
🥉Maksymilian Lewczuk
🏅Franek ZarudzkiGrupa II
🥇Filip Sprung
🥈Emilia Lubańska
🥉Michał Świstuń
🏅Staś GrendziakGrupa III
🥇Jan Zdanowicz
🥈Kuba Pukowiec
🥉Mikołaj Suczyk
🏅Piotr Czembor


Grupa IV
🥇Michał Kozłowski
🥈Natalia Schmidt
🥉Michał Renke
🏅Milena RduchDzisiaj jako organizatorzy, a na co dzień trenerzy jesteśmy bardzo dumni z postępów jakie czynicie z miesiąca na miesiąc. Na pochwałę zasługuje nie tylko sama technika czy taktyka, ale i Wasza postawa. Brawa dla Was!
Kolejny turniej planowany jest na 15 listopada.
____
💎 AKTUALNE WYNIKI W LIDZE:
👉https://tinyurl.com/y55vuz66
Do ligi tenisowej dla dzieci i młodzieży można dołączyć w każdym momencie jej trwania.

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Was i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu