Aktualności

Podsumowanie TIME4KIDS 14.04

Ahh, ależ dzisiaj były emocje!! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, świetny doping! Nie możemy doczekać się kolejnych rozgrywek, które mają odbyć się 12 maja.

Grupa II🏆
🥇Jakub Pukowiec +5️⃣0️⃣
🥈Tymon Krztoń +2️⃣5️⃣
🥉Robert Nantka +1️⃣5️⃣
4️⃣Mikołaj Suczyk +1️⃣0️⃣

Grupa II tzw. "grupa śmierci" to mecze pełne emocji, łez, radości. Nasi zawodnicy bardzo się wspierają i dopingują siebie wzajemnie, co stwarza wokół bardzo fajną, "luźną" atmosferę na kortach. Zawodników było 7 a mecze rozgrywali w 2 grupach.

Grupa IV🏆
🥇Agata Stefan +5️⃣0️⃣
🥈Michał Kijas +2️⃣5️⃣
🥉Michał Renke+1️⃣5️⃣
4️⃣Szymon Rusin +1️⃣0️⃣

Walka była nieziemska, do boju stanęło 8 zawodników i 1 dzielna zawodniczka, która bardzo niechętnie oddawała gemy (przez cały turniej straciła tylko 2!) Mecze od fazy grupowej do fazy finałowej trwały 4,5 godziny, a zawodnicy rozgrywali je na 4 kortach. Co ciekawe, sama faza półfinałowa trwała tyle co play-offy- pokazuje to, jak gorąco było w fazie końcowej grupy IV.🏆RANKING🏆
https://www.icloud.com/numbers/0XN05wJP_HtLJGun6OL7ghI7Q

Kolejny turniej przewidujemy na1️⃣2️⃣maja

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu