Aktualności

Zimowe zajęcia tenisowe- zapraszamy!

Data dodania: 2020-11-22

Decyzją rządu wszystkie województwa będą miały przerwę w nauce między 4 a 17 stycznia. Dlatego zapraszamy dzieci od 5 do 15 lat na zimowe zajęcia tenisowe już od 4 stycznia!


01/11 - hala tenisowa nieczynna

Data dodania: 2020-10-31

Jutro tj. 11.11 hala tenisowa nieczynna ❌

Zapraszamy w czwartek, 12.11 ✅
______________________
Zarezerwuj kort przez aplikację Tenis4u lub bezpośrednio przez link: https://app.tenis4u.pl/#/court/23

Time4kids- relacja październik

Data dodania: 2020-10-19

Dzień pełen wrażeń! Padł nowy rekord startujących uczestników (bo aż blisko 50- dzięki
Iga Świątek! :)). Tak liczne zainteresowanie turniejem sprawiło, że mogliśmy oglądać fascynujące mecze trwające niemalże do 22. Na hali zapadła cisza a jedynymi dźwiękami były odbicia piłki oraz okrzyki radości - come on! 💪🏻
Mimo braku publiczności emocji nie brakowało i każdy się dobrze bawił. Jedyne łzy jakie popłynęły- to te z radości.
W najmłodszej grupie tytuł ponownie obroniła Julka mając bardzo mocną konkurencję. Zarówno w I jak i w II grupie każdy mecz był wyrównany, a niejednokrotnie o wyjściu do play offów decydowały "małe" punkty. W II grupie złoty puchar zgarnął Filip, który musiał stoczyć walkę z Emilią - swoją dobrą koleżanką z którą regularnie trenuje. Grupą najliczniejszą okazała się 3, gdzie swoją dominację pokazał Janek. Oddał kilka gemów,
 a w finale rozprawił się z Kubą.
Na deser została grupa emerytów i rencistów 😎 czyli nasi stali wyjadacze oraz kilku nowych bardzo dobrze grających osób, które przyjechały z rożnych miast Śląska. Poziom grupy IV zauważalnie został podniesiony, a zawodnicy prezentowali wymiany na poziomie zawodowym. Ostatnie słowo należało do Michała, który pokonał w finale Natalię.
Wyniki:

Grupa I
🥇Julia Schreiber
🥈Kacper Lubański
🥉Maksymilian Lewczuk
🏅Franek ZarudzkiGrupa II
🥇Filip Sprung
🥈Emilia Lubańska
🥉Michał Świstuń
🏅Staś GrendziakGrupa III
🥇Jan Zdanowicz
🥈Kuba Pukowiec
🥉Mikołaj Suczyk
🏅Piotr Czembor


Grupa IV
🥇Michał Kozłowski
🥈Natalia Schmidt
🥉Michał Renke
🏅Milena RduchDzisiaj jako organizatorzy, a na co dzień trenerzy jesteśmy bardzo dumni z postępów jakie czynicie z miesiąca na miesiąc. Na pochwałę zasługuje nie tylko sama technika czy taktyka, ale i Wasza postawa. Brawa dla Was!
Kolejny turniej planowany jest na 15 listopada.
____
💎 AKTUALNE WYNIKI W LIDZE:
👉https://tinyurl.com/y55vuz66
Do ligi tenisowej dla dzieci i młodzieży można dołączyć w każdym momencie jej trwania.

Liga tenisowa dla dzieci - 18 października

Data dodania: 2020-09-29

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież!


💎 AKTUALNE WYNIKI W LIDZE:

Do ligi tenisowej dla dzieci i młodzieży można dołączyć w każdym momencie jej trwania.

Liga dla dzieci i młodzieży- WRZESIEŃ

Data dodania: 2020-09-13

Świetny turniej pełnej dobrej energii, rywalizacji za nami. Gościliśmy dzisiaj 32 zawodników. Prawie 30 godzin gry. Było bardzo pozytywnie, uczestnicy wspierali się, można by rzec, że atmosfera była jak na rodzinnym pikniku :)) Szczególnie emocjonujące dla obserwatorów były zmagania najmłodszych z samego rana (bo o godzinie 8:00!). Niemalże wszystkie mecze kończyły się minimalną przewagą wygrywającego (2 pkty różnicy) co świadczy o bardzo zaciętym poziomie. W grupie II nie było mocnych na Olafa, który nie przegrał ani jednego meczu. Stasiek pomimo niezbyt dobrego startu (wyciągnął wynik z 1:3 w 1 meczu z Emilką) dostał wiatru w żagle i skończył na pozycji finalisty w swojej kategorii. W grupie III zawodnicy musieli uznać wyższość Kuby, który przegrał jedynie 3 gemy w całym turnieju. Grupa IV bardzo urosła w siłę - do naszych stałych bywalców turniejowych dołączyła bardzo zgrana i przy okazji bardzo mocna paczka w postaci Matiego, Kuby, Juli z Akademia Sportu. Co nas- organizatorów i równocześnie trenerów- cieszy najbardziej to zauważalna motywacja do polepszenia/utrzymania swojej pozycji w lidze, aspiracje do jej wygrania. Doceniamy również współprace oraz przestrzeganie zasad fair-play i wzajemnego szacunku do przeciwnika, sędziego, rodzica. Widzimy, że w gorszych chwilach sami dla siebie jesteście wsparciem, a jedno spojrzenie w stronę kolegów/koleżanek potrafi odmienić całkowicie losy spotkania
 
Grupa I 🥇Julia Schreiber 🥈Franek Zarudzki 🥉Bartek Lesiak 4️⃣Kacper Lubański

Grupa II 🥇Olaf Szladewski 🥈Stanisław Grendziak 🥉Helena Fiegler 4️⃣Dominika Kubecka
Grupa III 🥇Jakub Pukowiec 🥈Wiktoria Buczko 🥉Julia Głażewska 4️⃣ Robert Nantka
Grupa IV 🥇Agata Stefan 🥈Mateusz Styś 🥉Michał Renke
4️⃣ Daria Ołdak

Kolejny turniej planowany jest w okolicach 2 połowy października💪🏻
____

💎 AKTUALNE WYNIKI W LIDZE:
👉https://tinyurl.com/y55vuz66
Do ligi tenisowej dla dzieci i młodzieży można dołączyć w każdym momencie jej trwania.

Liga dla dzieci i młodzieży - 13.09!

Data dodania: 2020-09-02

Zapraszamy do zapisów!Babolat Pure Drive 2021 - nasza recenzja

Data dodania: 2020-08-25


Time4tennis jest pierwszym ośrodkiem tenisowym w Polsce, który miał możliwość przetestowania przedpremierowo rakiety Babolat Pure Drive 2021. To legendarny model tej firmy i najlepiej sprzedająca się rakieta zawodnicza na świecie. Nasz trener Leszek Korepta oraz byli zawodnicy i zawodniczki (min. Klaudia Rduch oraz Nadia Częścik) już teraz mieli możliwość wyrobienia sobie opinii na temat najnowszej rakiety Babolata.

Na pierwszy rzut oka możemy docenić pracę projektantów, malowanie rakiety jest fantastyczne. Rakieta nabrała nowego charakteru, agresywności. Do rakiety wciągnięty został naciąg Babolat RPM Rough 1,25 na 25kg.  


     Leszek: Pierwsze odbicia na małe pola zaintrygowały mnie. Przyznaję - nigdy nie byłem wielkim fanem serii Pure Drive, natomiast w tym przypadku coś „kliknęło”. Piłka łatwo i przyjemnie odchodzi od rakiety. Chcę szybko przejść na linie końcową i poznać jej pełen potencjał przy grze z głębi kortu. Od razu widać, że rakieta oferuje moc, dużo mocy i jest to jej cecha charakterystyczna. Piłki lądują dużo głębiej, pewniej przy linii końcowej penetrując kort. Zauważalny jest też większy odskok top-spinowy piłki po koźle (w zestawieniu z Pure Strikiem). Porównując do poprzedniego modelu można odczuć, że Babolat zastosował nowszą technologię w kwestii tłumienia drgań i rzeczywiście- po tygodniu testowania brak dyskomfortu w ramieniu, co dobrze rokuje na przyszłość.  Wytłumienie rakiety jest na tyle przyjemne, że trafiając centrycznie czujemy, że to jest „to” i możemy zamknąć oczy bo piłka poleci dokładnie tam gdzie chcemy. Z drugiej zaś strony czuć wszelkie nieczyste trafienia - przy ramie czy poza sweet spotem. Gramy dalej, a rakieta wciąż zaskakuje. Przy wolejach jest bardzo manewrowa, a same uderzenia są solidne, czyste. Jest bardzo stabilnie. Serwisy płaskie czy rotowane były bardzo pewne, soczyste. Piłka trafiona centrycznie niemalże leci jak z armaty. Otwarty przeplot strun (16x19) pomaga łatwiej uzyskać rotację, a sama waga (300g) daje rakiecie sporo stabilności. Porównując najnowszą generację do poprzedniej doświadczam dużo lepszego czucia piłki. Zagranie dokładnego stopwoleja czy skróta nie sprawiło mi trudności, wręcz przyszło to niespodziewanie łatwo biorąc pod uwagę sztywność ramy. Ogromną zaletą najnowszego Pure Drive’a jest fakt, że na treningach z grającymi zawodnikami ramię nie jest tak obciążone - jest dużo łatwiejszy dostęp do mocy z samej rakiety. Grając returny przy serwisach o dużych prędkościach trzeba było dość stanowczo zwolnić rękę i piłkę delikatnie musnąć - inaczej leciały poza linię końcową. Rakieta w moim odczuciu dość dobrze wybacza błędy, natomiast w grze defensywnej potrafi być wymagająca. Dlatego właśnie - według mnie - zawodnicy mający agresywny styl gry, lubiący grę serwis&wolej powinni polubić najnowszego Pure Drive’a, a preferujący styl defensywny/grający z kontrataku mogą na początku mieć trudności z kontrolą. Zdecydowanie uważam, że najnowszym Pure Drivem poradzą sobie gracze na każdym poziomie umiejętności - ta rakieta pomoże wznieść grę na wyższy poziom.


Klaudia o najnowszym Pure Drivie:

Mocne strony:

+ gra w tempie, bardzo dobre czucie uderzenia atakującego

+ przyśpieszenie piłki

+ większa świadomość gry z głębi kortu

+ rakieta rozwija styl jaki preferuję (agresywny)

+ łatwość nadawania rotacji szczególnie przy serwisie

+ estetyka rakiety


Słabe strony:

- przy spóźnionym uderzeniu rakieta nie wybacza błędów

- grając w głębokiej defensywie łatwo przestrzelić piłkęNadia:

Mocne strony:

+ łatwość płaskiej gry

+ lepsza kontrola piłki przy serwisie 

+ gra z głębi kortu nabrała dużo większego pazura

+ sweet spot, uderzenia są soczyste

+ szata graficzna


Słabe strony:

- mniejsza kontrola w defensywnie w stosunku do bieżącej rakiety

- czasami tłumienie zaburza czucie piłki


Rakietę do testów otrzymaliśmy od oficjalnego sklepu tenisowego Babolat w Polsce - www.babolat-tenis.pl.


Nowy #PureDrive wejdzie do sprzedaży 24 września i będzie możliwość jego zakupu bezpośrednio u nas na obiekcie. Natomiast już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych aby sprawdzili jak spisuję się najnowszy Babolat Pure Drive w akcji.#BabolatPL #UnleashYourPowerLiga Zimowa TIME4TENNIS 2019/2020 zakończona🏆

Data dodania: 2020-08-16

Z wiadomych względów trochę się przeciągnęła🙂

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za udział, super wyrównane mecze, sportową walkę. Przy okazji nawiązały się nowe znajomości, które owocują w sparingi poza turniejowe💪🏻Wyniki ligi:

🥇Jakub Gaj
🥈Jan Kogut
🥉Tomasz Krawczyk
🏅Andrzej Stanek

Mecz o 3 miejsce: Krawczyk - Stanek 6:4;6:3

🎾Zapraszamy do Ligi Zimowej TIME4TENNIS 2020/2021 - zapisy od 14 września.

Dziękujemy!


Fotel masujący SANYO

Data dodania: 2020-08-11

NOWOŚĆ 🔥❗️

Co można robić podczas czekania na recepcji np. na grające dziecko, męża, żonę?
- pooglądać TV 📺
- poczytać książkę z naszej biblioteczki 📚
- wypić kawę ☕️
- zrelaksować się

...a od niedawna to wszystko można połączyć z fotelem masującym Sanyo 💪

Fotel oferuje wiele rodzajów masażu, my natomiast polecamy wariant automatyczny, w którym fotel "przeskanuje" nasze ciało w poszukiwaniu napiętych, zesztywniałych mięśni i sam wybierze najlepszy dla nas program.

Cena za taki komfort to 20 zł za sesję, która trwa około 20 minut.Prosimy o wcześniejszą rezerwację aby upewnić się, że fotel będzie do Państwa dyspozycji. Fotel po każdym użyciu jest w pełni dezynfekowany.

Szczegóły, rezerwacje:
📞 Zadzwoń 32 337 16 60


Wakacje z tenisem- ostatni turnus

Data dodania: 2020-08-01

  


Zapisy do środy (05.08) pod nr tel. 500 529 161

« 1 2 3 ...20 »

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Was i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu