Aktualności

Zmiana sprzętu ...

Nasze zawodniczki Nadia i Kaja Chmielowskie od dzisiaj grają sprzętem firmy Babolat, pierwsze testy nowych rakiet odbyły się podczas dzisiejszego treningu pod okiem trenerki Agnieszki Gwary. Do zobaczenia w akcji już w weekend na Euro Holding Cup 2014 we Wrocławiu.

Tenisowe lato w TIME4TENNIS.

Tenisowe lato trwa, niezależnie od pogody zajęcia odbywają się na kortach ziemnych lub hali. Codziennie na uczestników czekają nowe tenisowe doświadczenia pod okiem trenera Leszka, w trakcie zajęć wykorzystywana jest profesjonalna maszyna do podawania piłek Leopard. Zapraszamy do relacji fotograficznej w GALERII. Więcej szczegółów o zajęciach TUTAJ.

Przedszkolaki odwiedziły nasze korty.

Nasze korty odwiedziły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 12 im. Janusza Korczaka w Knurowie. Pod okiem trenera Leszka dzieci aktywnie spędziły czas i dobrze się bawiły czego potwierdzeniem jest laurka jaką otrzymał trener.


LATO z Tenisem - zaplanuj ze swoją pociechą.

Zapraszamy na zajęcia tenisowe, które będą odbywały się w czasie wakacji. Start pierwszej grupy tenisowej 30 czerwca. W ramach zajęć dzieci będą poznawały tajniki tenisa pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Agnieszki i Leszka. Do dyspozycji dzieci korty ceglane oraz hala w przypadku nieodpowiedniej pogody, dwa posiłki (drugie śniadanie i obiad) i wiele atrakcji. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 15. Koszt uczestnictwa w zajęciach 450 zł (cały turnus) lub 100 zł (jeden dzień). Zapisy pod numerem 32 337-16-60 lub manager@time4tennis.pl ZAPRASZAMY

Otwarcie sezonu letniego z ATŚ za nami.

W minioną sobotę 7 czerwca, odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Dziękujemy zawodnikom którzy stawili się na kortach, zapraszamy na relację fotograficzną. Wszystkie zdjęcia wykonała Pani Aleksandra Kochanek za co dziękujemy, GALERIA.

Tenisowy Dzień Dziecka - relacja

W minioną niedzielę na naszych kortach pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej Agnieszki i Leszka odbył się Tenisowy Dzień Dziecka. Frekwencja najmłodszych tenisistów dopisała, również pogoda sprzyjała zabawom na kortach ceglanych. Wszystkim młodym uczestnikom gier tenisowych gratulujemy. Zapraszamy na relację fotograficzną GALERIA ZDJĘĆ.

Dobre prognozy na sobotę, zapraszamy na ATŚ

Już w najbliższą sobotę rozegramy po raz pierwszy na kortach ceglanych mecze w ramach ATŚ, zapraszamy do zapisów KLIKNIJ TUTAJ. Zaczynamy o godzinie 14, wpisowe 30 zł.

Leopard wbiegł na korty

Pojawił się u nas Leopard... Profesjonalna maszyna o zaawansowanym sterowaniu z pojemnym koszem do ustawienia na kortach. Posiada możliwość programowania konkretnych puntów na korcie. Więcej zdjęć GALERIA. Już niebawem każdy z klubowiczów będzie mógł wypożyczyć Leoparda, szczegóły wkrótce.

Specyfikacja techniczna:

   

  • maszyna sterowana pilotem
  • pojemność: 180 piłek
  • prędkość wyrzutu: 30-150 km/h
  • częstotliwość wyrzutu: 3-8 sekund
  • funkcje topspin, backspin, flat
  • funkcja programowania konkretnych punktów na korcie
  • posiada 3-poziomową funkcję wyrzutu lewo/prawo do ćwiczeń forhand/backhand lub jednocześnie 2 grup/osób
  • ustawianie wyrzutu lewo/prawo oraz góra/dół z możliwością ustawienia losowego

FlightScopeTennis zawitał na naszych kortach.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą FlightScopeTennis, staniemy się ośrodkiem testów nowych rozwiązań pomiarowych wykorzystywanych w rozgrywkach WTA, ATP. Od kilku dni na korcie pierwszym przybywa kabli i profesjonalnego sprzętu. Już niebawem klubowicze będę mogli uczestniczyć w testach nowych rozwiązań. Zapraszamy www.flightscopetennis.com


Zmieniamy formę... wchodzimy do rodziny ATŚ.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasjonatów tenisa, wchodzimy do rodziny klubów tenisowych ATŚ. W związku z tym, najbliższe letnie GRAND PRIX ATŚ, odbędzie się 24 maja o godzinie 14 na kortach mączkowych, limit zawodników 12, opłata wpisowa wynosi 40 zł. Wszystkich którzy zapisali się na GP, które miało odbyć się 17 maja, zapraszamy do rejestracji w ATŚ kliknij tutaj. Zapisy na 24 maja w harmonogramie rozgrywek ATŚ kliknij tutaj. Zyskają Państwo możliwość rozgrywek z większą ilością zawodników, a my mamy nadzieje powiększenie grona stałych klubowiczów. Życzymy pozytywnych emocji na korcie. W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Pani Agnieszka 32 337-16-60 lub biuro@time4tennis.pl

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Was i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: manager@time4tennis.pl
tel. 667 003 916
tel. 667 003 916

wykonanie: kotonski.pl
Menu