Aktualności

Tenis Twoją pasją, podziel się podatkiem, przekaż swój 1 %.

Jesteśmy w trakcie rozliczeń podatkowych z fiskusem. Wesprzyj młodą, zdolną i dobrze zapowiadającą się zawodniczkę Nadię Częścik, która na co dzień trenuje na naszych kortach. Najważniejsze osiągnięcia Nadii:
1 miejsce  w singlu i deblu; Bielsko-Biała OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RANGA 1
2 miejsce w singlu i deblu; Chorzów OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RANGA 1
2 miejsce w singlu i 1 miejsce w deblu; Zabrze MISTRZOSTWA ŚLĄSKA
3 miejsce w singlu i 3 miejsce w deblu; Stalowa Wola OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RANGA 1
1 miejsce w singlu i deblu; Gliwice MISTRZOSTWA GLIWIC 

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dla Nadii za pośrednictwem Fundacji Radan. Wystarczy wpisać numer KRS 0000283966, cel szczegółowy: TENIS ZIEMNY - NADIA CZĘŚCIK


Po tulipanie drogie Panie :)

Z okazji święta kobiet na wszystkie klubowiczki, które dzisiaj nas odwiedzą czeka bukiet kolorowych tulipanów. Udanych treningów tenisowych. :-)

Upoluj nas !!!!

Od dzisiaj jesteśmy jeszcze bardziej widoczni w regionie :) dzięki kolegom z kotoński.pl. W związku z wykonaniem oklejenia naszego Smarta :) ogłaszamy konkurs pt. "Polowanie na zdjęcie", każdy kto spotka nasz samochód na trasie, zrobi mu zdjęcie i prześle na e-mail: reklama@time4tennis.pl, otrzyma do wyboru godzinę gry w squash`a lub tenisa. Nagradzamy 5 pierwszych otrzymanych zdjęć z trasy, z konkursu wykluczone są zdjęcia wykonane na terenie kortów. Czekamy do 20 marca. Udanego polowania ... ;-)

Już są ...

Dzisiaj dotarły do nas statuetki dla uczestników GRAND PRIX, w tym sezonie oprócz trzech głównych miejsc za rywalizację i walkę w pocie czoła :) mamy niespodziankę za czwarte miejsce. Do finału zostały jeszcze dwa spotkania w ramach rozgrywek GP, zapraszamy 1 marca oraz finał 15 marca. Życzymy sukcesów i dobrej zabawy na korcie. 

AUSTRALIAN KIDS - Już za nami :-)

Dnia 19.01.2014 roku, rozegrano turniej tenisowy „AUSTRALIAN KIDS” na kortach klubu TIME4TENNIS w Gliwicach. Utworzone zostały 3 kategorie: niebieska, czerwona i pomarańczowa.

Wyniki turnieju:

Kategoria niebieska

1. Kamil Kopa

2. Zuzanna Łukaszczuk

3. Izabela Kawalec

Kategoria czerwona:

1. Mikołaj Migdalski

2. Arkadiusz Kopa

3. Mikołaj Ćwiek

Kategoria pomarańczowa:

1. Adam Przybył

2. Mikołaj Migdalski

3. Agata Będkowska

Dziękujemy wszystkim za przybycie, dobrą zabawę i doping, jednocześnie zapraszamy na kolejny turniej, który planowany jest w maju.

 

Nowość !!!! Fitness Tennis !!!

Zapraszamy do urozmaicenia treningów o zajęcia fitness tennis, prowadzone przez Glorię Kuczorę. Zajęcia ruszą w momencie zebrania grupy 8 uczestników. Termin zajęć to środy godzina 8 lub 17. Karnet miesięczny za zajęcia 70 zł/os./m-c. Zapisy na recepcji klubu lub fitness@time4tennis.plSpotkanie Mikołajkowe dzieci z CWKDiM

W dniu dzisiejszym gościliśmy na kortach dzieci z Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu, które są podopiecznymi Fundacji "Biegamy z Sercem".

Pierwsze rozgrywki ATŚ już za nami !!!

Pierwsze rozgrywki w ramach Amatorskiego Tenisa Śląskiego już za nami, w minioną sobotę na naszych kortach zawodnicy walecznie rozgrywali mecze by zdobyć kolejne punkty w rankingu ATŚ. Dziękujemy za świetną atmosferę i zapraszamy na kolejne rozgrywki już 16 listopada br. Zapisy na stronie ATŚ.Uczestnicz w wydarzeniach klubu !!!

Zapraszamy do pozostawienia swojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o wydarzeniach w klubie. Wystarczy wypełnić krótki formularz.

Grand Prix TIME4TENNIS 2013/2014

Zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznej edycji Grand Prix, zapisy pod numerem tel: 32 337 16 60 lub w formularzu.

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu