Aktualności

FlightScopeTennis zawitał na naszych kortach.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą FlightScopeTennis, staniemy się ośrodkiem testów nowych rozwiązań pomiarowych wykorzystywanych w rozgrywkach WTA, ATP. Od kilku dni na korcie pierwszym przybywa kabli i profesjonalnego sprzętu. Już niebawem klubowicze będę mogli uczestniczyć w testach nowych rozwiązań. Zapraszamy www.flightscopetennis.com


Zmieniamy formę... wchodzimy do rodziny ATŚ.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasjonatów tenisa, wchodzimy do rodziny klubów tenisowych ATŚ. W związku z tym, najbliższe letnie GRAND PRIX ATŚ, odbędzie się 24 maja o godzinie 14 na kortach mączkowych, limit zawodników 12, opłata wpisowa wynosi 40 zł. Wszystkich którzy zapisali się na GP, które miało odbyć się 17 maja, zapraszamy do rejestracji w ATŚ kliknij tutaj. Zapisy na 24 maja w harmonogramie rozgrywek ATŚ kliknij tutaj. Zyskają Państwo możliwość rozgrywek z większą ilością zawodników, a my mamy nadzieje powiększenie grona stałych klubowiczów. Życzymy pozytywnych emocji na korcie. W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Pani Agnieszka 32 337-16-60 lub biuro@time4tennis.pl

Kolejne sukcesy na koncie :-)

Nadia Częścik na ostatniej Ogólnopolskiej Klasyfikacji Skrzatów w Bytomiu odniosła kolejne sukcesy zajmując I miejsce w rozgrywkach deblowych z Bartusek Karoliną i III miejsce w rozgrywkach singlowych do lat 12. Gratulujemy :-)

Liga Zimowa zakończona.

Tenisowy sezon zimowy już za nami, w związku z tym zakończyliśmy rozgrywki Ligi Tenisowej Open oraz Ligi Tenisowej Kobiet. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do rozgrywek Ligi Letniej na nowych kortach mączkowych.


Tabele rankingowe Ligi Kobiet KLIKNIJ TUTAJ
Po 7 rozegranych rundach:
1. Małgorzata Urbańczyk
                                      2. Joanna Olszówka-Zarzecka
                                 2. Beata Rynkiewicz
                             3. Krystyna Samborska

Tabele rankingowe Ligi Open KLIKNIJ TUTAJ
Po 8 rozegranych rundach:
1. Grzegorz Malicki
2. Jan Kogut
3. Przemysław ZapotocznyStartujemy z sezonem letnim !!!

Od 2 maja br. rozpoczynamy letni sezon tenisowy, w związku z tym informujemy, że zimowe stałe rezerwacje przestają obowiązywać z dniem 1 maj. W przypadku posiadania godzin pozostałych do odrobienia, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji kortu w recepcji klubu. Godziny z sezonu zimowego należy odegrać do 31 maja br..
Zmienia się również obowiązujący cennik usług, a także godziny otwarcia:
Pn-Pt  9.00 - 22.00
Sb-Nd 9.00 - 21.00
Istnieje możliwość gry w innych godzinach, po wcześniejszym ustaleniu z menadżerem obiektu. 

Letnie Rozgrywki Tenisowe na mączce !!!

Wszystkich uczestników ligi zimowej zapraszamy na letnie rozgrywki na kortach ziemnych. Ruszyły zgłoszenia:

- Liga kobiet TUTAJ 
- Liga OPEN  TUTAJ 
- Letnie GRAND PRIX TUTAJ pierwsze spotkanie 17 maja br.


Serdecznie zapraszamy !!!

Zaczerwieniło się na kortach. Zapraszamy !!!

Zakończyły się prace związane z uruchomieniem kortów z mączki ceglanej w naszym klubie, trzy gotowe do użytku korty czekają na Państwa. W związku z gotowością do gry przygotowaliśmy specjalną cenę na cały kwiecień, stała cena za godzinę gry to 12 zł. Korty czynne codziennie w czasie otwarcia klubu. Zapraszamy do rezerwacji tel. 32 337 16 60. 

Deblowe emocje Amatorskiego Tenisa Śląskiego.

W minioną sobotę 29 marca, zakończyły się rozgrywki deblowe Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywnie spędzony czas i zapraszamy na letnie rozgrywki, o których więcej niebawem. Gratulujemy zwycięzcom.


Zobacz galerię zdjęć KLIKNIJ TUTAJ.

Warto sprawiać uśmiech.

W minioną niedzielę gościliśmy na kortach dzieci z CWKDiM, podopiecznych Fundacji Biegamy z Sercem. Zajęcia już tradycyjnie poprowadził trener Leszek, którego dzieciaki bardzo polubiły. Moc atrakcji i zabaw tenisowych uwieczniliśmy na zdjęciach. Zapraszamy do GALERII.

Życzenia Świąteczne.

Wesołych Świąt Wielkanocnych 

życzy zespół TIME4TENNIS

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu