Aktualności

Korty zewnętrzne - ważne informacje !

W związku z pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi, informujemy że korty zewnętrzne nr 2 i 3 zostały zamknięte na sezon zimowy. Dla wytrwałych pozostaje otwarty kort numer 1, planowane zamknięcie nastąpi do 10 listopada w zależności od warunków atmosferycznych. Zapraszamy do gry na hali. 
AKTUALIZACJA.
Kort numer 1 został również zamknięty na okres zimowy.

Sezon halowy tuż, tuż...

1 października 2014 r. (środa) rozpoczynamy tenisowy sezon zimowy, od tego dnia przestają obowiązywać rezerwacje z sezonu letniego. Wszystkich klubowiczów którym pozostały do rozegrania godziny z lata, informujemy że mogą je zagrać poza zimowymi rezerwacjami w wolnych godzinach do 30 października br.. Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ na nadchodzący sezon.

Leopard w drapieżnej cenie!

Chcesz uatrakcyjnić swój trening? nie masz partnera do gry? Tylko u nas możesz zagrać z profesjonalną maszyną do podawania piłek Leopard. Specjalna wakacyjna oferta na godzinny trening z mechanicznym parterem tylko 10 zł wraz z pełnym koszem piłek. Przy rezerwacji kortu należy dokonać rezerwacji sprzętu, gra tylko na hali. Zarezerwuj, przyjdź i sprawdź !! Zapraszamy.  

Sezon zimowy za pasem :-) Zapraszamy

Już niebawem za oknem zrobi się chłodno, korty ziemne zostaną zabezpieczone na zimę, dlatego ZAPRASZAMY do rezerwacji kortu na hali tenisowej. Szczegóły oferty zimowej pod nr. 32 337-16-60 lub manager@time4tennis.pl Dla każdego znajdziemy odpowiednią porę gry i dobrą ofertę cenową. 

Zmiana sprzętu ...

Nasze zawodniczki Nadia i Kaja Chmielowskie od dzisiaj grają sprzętem firmy Babolat, pierwsze testy nowych rakiet odbyły się podczas dzisiejszego treningu pod okiem trenerki Agnieszki Gwary. Do zobaczenia w akcji już w weekend na Euro Holding Cup 2014 we Wrocławiu.

Tenisowe lato w TIME4TENNIS.

Tenisowe lato trwa, niezależnie od pogody zajęcia odbywają się na kortach ziemnych lub hali. Codziennie na uczestników czekają nowe tenisowe doświadczenia pod okiem trenera Leszka, w trakcie zajęć wykorzystywana jest profesjonalna maszyna do podawania piłek Leopard. Zapraszamy do relacji fotograficznej w GALERII. Więcej szczegółów o zajęciach TUTAJ.

Przedszkolaki odwiedziły nasze korty.

Nasze korty odwiedziły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 12 im. Janusza Korczaka w Knurowie. Pod okiem trenera Leszka dzieci aktywnie spędziły czas i dobrze się bawiły czego potwierdzeniem jest laurka jaką otrzymał trener.


LATO z Tenisem - zaplanuj ze swoją pociechą.

Zapraszamy na zajęcia tenisowe, które będą odbywały się w czasie wakacji. Start pierwszej grupy tenisowej 30 czerwca. W ramach zajęć dzieci będą poznawały tajniki tenisa pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Agnieszki i Leszka. Do dyspozycji dzieci korty ceglane oraz hala w przypadku nieodpowiedniej pogody, dwa posiłki (drugie śniadanie i obiad) i wiele atrakcji. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 15. Koszt uczestnictwa w zajęciach 450 zł (cały turnus) lub 100 zł (jeden dzień). Zapisy pod numerem 32 337-16-60 lub manager@time4tennis.pl ZAPRASZAMY

Otwarcie sezonu letniego z ATŚ za nami.

W minioną sobotę 7 czerwca, odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach Amatorskiego Tenisa Śląskiego. Dziękujemy zawodnikom którzy stawili się na kortach, zapraszamy na relację fotograficzną. Wszystkie zdjęcia wykonała Pani Aleksandra Kochanek za co dziękujemy, GALERIA.

Tenisowy Dzień Dziecka - relacja

W minioną niedzielę na naszych kortach pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej Agnieszki i Leszka odbył się Tenisowy Dzień Dziecka. Frekwencja najmłodszych tenisistów dopisała, również pogoda sprzyjała zabawom na kortach ceglanych. Wszystkim młodym uczestnikom gier tenisowych gratulujemy. Zapraszamy na relację fotograficzną GALERIA ZDJĘĆ.

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu