Aktualności

Finał Grand Prix 2013/2014 już za nami.

W minioną sobotę 15 marca, zakończyliśmy spotkania w ramach zimowych rozgrywek Grand Prix TIME4TENNIS. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywnie spędzony czas i zapraszamy na letnie rozgrywki, o których więcej niebawem. 
Gratulujemy zwycięzcom:
I miejsce Joachim Gralok
II miejsce Jan Kogut
III miejsce Hieronim Kowalski
IV miejsce Grzegorz Malicki 

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy. 
Zobacz galerię zdjęć KLIKNIJ TUTAJ.

Tenis Twoją pasją, podziel się podatkiem, przekaż swój 1 %.

Jesteśmy w trakcie rozliczeń podatkowych z fiskusem. Wesprzyj młodą, zdolną i dobrze zapowiadającą się zawodniczkę Nadię Częścik, która na co dzień trenuje na naszych kortach. Najważniejsze osiągnięcia Nadii:
1 miejsce  w singlu i deblu; Bielsko-Biała OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RANGA 1
2 miejsce w singlu i deblu; Chorzów OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RANGA 1
2 miejsce w singlu i 1 miejsce w deblu; Zabrze MISTRZOSTWA ŚLĄSKA
3 miejsce w singlu i 3 miejsce w deblu; Stalowa Wola OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RANGA 1
1 miejsce w singlu i deblu; Gliwice MISTRZOSTWA GLIWIC 

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dla Nadii za pośrednictwem Fundacji Radan. Wystarczy wpisać numer KRS 0000283966, cel szczegółowy: TENIS ZIEMNY - NADIA CZĘŚCIK


Po tulipanie drogie Panie :)

Z okazji święta kobiet na wszystkie klubowiczki, które dzisiaj nas odwiedzą czeka bukiet kolorowych tulipanów. Udanych treningów tenisowych. :-)

Upoluj nas !!!!

Od dzisiaj jesteśmy jeszcze bardziej widoczni w regionie :) dzięki kolegom z kotoński.pl. W związku z wykonaniem oklejenia naszego Smarta :) ogłaszamy konkurs pt. "Polowanie na zdjęcie", każdy kto spotka nasz samochód na trasie, zrobi mu zdjęcie i prześle na e-mail: reklama@time4tennis.pl, otrzyma do wyboru godzinę gry w squash`a lub tenisa. Nagradzamy 5 pierwszych otrzymanych zdjęć z trasy, z konkursu wykluczone są zdjęcia wykonane na terenie kortów. Czekamy do 20 marca. Udanego polowania ... ;-)

Już są ...

Dzisiaj dotarły do nas statuetki dla uczestników GRAND PRIX, w tym sezonie oprócz trzech głównych miejsc za rywalizację i walkę w pocie czoła :) mamy niespodziankę za czwarte miejsce. Do finału zostały jeszcze dwa spotkania w ramach rozgrywek GP, zapraszamy 1 marca oraz finał 15 marca. Życzymy sukcesów i dobrej zabawy na korcie. 

AUSTRALIAN KIDS - Już za nami :-)

Dnia 19.01.2014 roku, rozegrano turniej tenisowy „AUSTRALIAN KIDS” na kortach klubu TIME4TENNIS w Gliwicach. Utworzone zostały 3 kategorie: niebieska, czerwona i pomarańczowa.

Wyniki turnieju:

Kategoria niebieska

1. Kamil Kopa

2. Zuzanna Łukaszczuk

3. Izabela Kawalec

Kategoria czerwona:

1. Mikołaj Migdalski

2. Arkadiusz Kopa

3. Mikołaj Ćwiek

Kategoria pomarańczowa:

1. Adam Przybył

2. Mikołaj Migdalski

3. Agata Będkowska

Dziękujemy wszystkim za przybycie, dobrą zabawę i doping, jednocześnie zapraszamy na kolejny turniej, który planowany jest w maju.

 

Nowość !!!! Fitness Tennis !!!

Zapraszamy do urozmaicenia treningów o zajęcia fitness tennis, prowadzone przez Glorię Kuczorę. Zajęcia ruszą w momencie zebrania grupy 8 uczestników. Termin zajęć to środy godzina 8 lub 17. Karnet miesięczny za zajęcia 70 zł/os./m-c. Zapisy na recepcji klubu lub fitness@time4tennis.plSpotkanie Mikołajkowe dzieci z CWKDiM

W dniu dzisiejszym gościliśmy na kortach dzieci z Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu, które są podopiecznymi Fundacji "Biegamy z Sercem".

Pierwsze rozgrywki ATŚ już za nami !!!

Pierwsze rozgrywki w ramach Amatorskiego Tenisa Śląskiego już za nami, w minioną sobotę na naszych kortach zawodnicy walecznie rozgrywali mecze by zdobyć kolejne punkty w rankingu ATŚ. Dziękujemy za świetną atmosferę i zapraszamy na kolejne rozgrywki już 16 listopada br. Zapisy na stronie ATŚ.Uczestnicz w wydarzeniach klubu !!!

Zapraszamy do pozostawienia swojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o wydarzeniach w klubie. Wystarczy wypełnić krótki formularz.

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu