Aktualności

Zima coraz bliżej, zarezerwuj kort na hali.

Gdzie zagrasz w tenisa zimą? Lato właśnie się kończy. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na sezon zimowy 2015/2016, a najważniejsze dokonanie rezerwacji kortów, bo szybko znikają. :-) Opłata rezerwacyjna to 300 zł za godzinę, zaliczana na poczet ceny rezerwacji. Rezerwacje na recepcji kortów tel: 32 337-16-60 biuro@time4tennis.pl lub manager@time4tennis.pl

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NA ZIMĘ.

Rakieta trafiła do właściciela. ;-)

Na zakończenie zimowych rozgrywek Ligowym została rozlosowana rakieta wśród uczestników, los uśmiechnął się do Pana Aleksandra Grunerta. Head Youtek IG Radical MP sprawdza się w dłoni nowego właściciela, który znakomicie radzi sobie w lidze letniej.


Promocja na ochłodę!!

Zapraszamy do gry od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15 w chłodzącej cenie 15 zł /h za grę w tenisa na hali. Temperatura kilkanaście stopni niższa. Gra z oświetleniem dodatkowo płatna 5 zł. Specjalna cena obowiązuje do końca 18 września 2015 r.

ENGRAM PROJECT

Engram Project

Co to jest engram?

Engram to zakodowana w mózgu uzyskana dzięki doświadczeniu informacja, zwana także śladem pamięciowym. Zasoby engramów danej osoby są biologicznym podłożem pamięci oraz podstawą niepowtarzalnej indywidualności każdej istoty ludzkiej.

Czym jest Projekt Engram?

Każda czynność, zdarzenie następuje po kolejnym, ma ogromny wpływ na następne działanie. To zadziwiające jak jeden drobny szczegół potrafi czasem zmienić całe życie. Nic nie jest bez znaczenia, wszystko ma swoją funkcję, bez wyjątku czy jest to zdarzenie pozytywne czy negatywne – każde nas kształtuje i pozwala być takimi jakimi jesteśmy. Te wzajemne relacje każdego dnia i zdarzeń, roli wspomnień oraz pamięci były punktem wyjścia do stworzenia Projektu Engram, który jest swoistym pomnikiem pamięci.

Projekt Engram to interaktywna, multimedialna wystawa w przestrzeni otwartej – realnej oraz wirtualnej. Składa się z małych form graficznych w formie wlepek umieszczonych w rożnych miejscach. Każdy znak jest unikatowy, powstawał w technice linorytu na podstawie historii którą reprezentuje. Przez to, że każdy engram jest lokalizowany i ma swoje własne współrzędne GPS – znajdują się one tylko i wyłącznie na terenach otwartych. Każdy engram kryje za sobą autentyczną historię – zdarzenia, wspomnienia, które stanowią wyjątkową wartość dla ich autorów.

Dzięki specjalnej aplikacji, każdy może poznać te opowieści, a także na bazie dostępnych engramów, tworzyć ich własną kolekcję (aplikację możesz pobrać skanując kod QR znajdujący się przy każdym Engramie lub pobrać ją ze strony internetowej). 


Jak to zrobić?

Wyszukaj Engram na mapie w aplikacji lub na stronie internetowej, udaj się w to miejsce i zeskanuj znaleziony kod. Każdy kolejny zeskanowany Engram będzie tworzył kolejny punkt sieci.

Możesz dołączyć do projektu wypełniając ankietę (znajdziesz ją na stronie internetowej), także dzięki Tobie sieć Engramów może się rozrosnąć! Każdy następny Engram będzie tworzony na podstawie dostarczonej poprzez ankietę historii.

 Autorzy:

Projekt jest częścią dyplomu magisterskiego Anny Pikuły realizowanego w Pracowni Intermediów i Technik Cyfrowych oraz w Pracowni Druku Wypukłego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Grafika. Warstwa programistyczna powstała we współpracy z Laboratorium Innowacyjnych Systemów Symulacyjnych Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach przez Karola Jędrasiaka, Artura Ryta, Beniamina Wnęka i Mariusza Domżała.

 

Kontakt:
Anna Pikuła tel: 660-752-840

 project.engram@gmail.com

 www.engram-project.pl

 www.facebook.com/engramproject

 


Pliki do pobrania

  1. ENGRAM

TENISOWY DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy.

Słuchaj o nas w Radiu90.

Można o nas usłyszeć  na antenie Radia90. ;-)

Letnie zajęcia tenisowe.

Nie masz planu na czas wolny swojej pociechy?? Może aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacyjny tydzień u nas. Gwarantujemy profesjonalną opiekę trenerską i niezapomniane emocje tenisowe.

Startujemy z ligą letnią !!

Zima za nami, liga zakończona, trzeba zabrudzić buty mączką ;-) Zapraszamy na letnie rozgrywki ligowe. Wpisowego brak! Zaczynamy około 10 maja. 

ZAPISZ się już dzisiaj!!

Liga OPEN
Liga KOBIET

                               Cennik Ligowy

Relacja z Walentynkowego Turnieju Mikstów

Walentynkowe rozgrywki na korcie już za nami, dziękujemy wszystkim za pozytywne emocje i dobrą zabawę.

Zwycięskimi parami zostali:

I miejsce Magdalena Zachara i Hieronim Kowalski

II miejsce Elżbieta Węgrzyn i Krzysztof Węgrzyn

III miejsce Joanna Zasada i Aleksander Grunert


Zapraszamy do relacji fotograficznej.

Zakończenie ligi zimowej - dziękujemy.

W niedzielę 26 kwietnia 2015 została uroczyście zakończona liga zimowa 2014/2015. Liga skupiła 31 graczy z kilku miejscowości Górnego Śląska. W dwóch ligach: lidze open i lidze kobiet udział wzięli oprócz miejscowych gracze z okolic Rybnika, Gliwic, Katowic, Zabrza, Chrzanowa i innych. Spotkanie poprowadził organizator ligi Hieronim Kowalski wraz reprezentantkami klubu Olą Adą.
Po krótkim wprowadzeniu wręczono zwycięzcom lig puchary, dyplomy oraz upominki - karnety na sezon letni 2015. Rozegrano nimi turniej deblowy ze zmiennym partnerem. Podczas poczęstunku przy kawie i cieście wśród zdyscyplinowanych graczy, rozlosowano rakietę tenisową. Szczęście uśmiechnęło się do Aleksandra Grunerta z Gliwic.
A przed nami liga letnia 2015. Niebawem startujemy. 

Zapraszamy do GALERII zdjęć - autorstwa Hieronima Kowalskiego.

Dziękujemy za wspólną zabawę. :-)

« 1...9 10 11 12 13 14 15 ...17 »

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu