Aktualności

Zakończenie ligowego sezonu zimowego!

Już w najbliższą niedzielę 26 kwietnia zapraszamy na finałowe spotkanie ligowe, o godzinie 15 nastąpi wręczenie statuetek i upominków, będzie słodki poczęstunek, a na zakończenie rozgrywki na korcie; mini turniej - formuła zależy od ilości graczy. 
ZGŁOŚ swój już dzisiaj!!!

Zapraszamy.

Kolejny sezon Grand Prix za nami.

W minioną sobotę 21 marca, zakończyliśmy spotkania w ramach zimowych rozgrywek Grand Prix TIME4TENNIS. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywnie spędzony czas i zapraszamy na letnie rozgrywki, o których więcej niebawem.
Gratulujemy zwycięzcom:
I miejsce Jakub Gaj
II miejsce Jan Kogut
III miejsce Hieronim Kowalski
IV miejsce Aleksander Grunert

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy.
Zobacz galerię zdjęć KLIKNIJ TUTAJ.

Poruszaj się na korcie w sobotę !!

Od 28 marca w każdą sobotę gramy za 40 zł godzina na korcie. Cena obowiązuje od godziny 15. Rezerwacja kortu tel.: 32 337-16-60. Zapraszamy.

Poranki gramy za 40 zł.

Każdego tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 15, gramy na hali za 40 zł (60 minut). Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji kortu 32 337-16-60. 

Pliki do pobrania

  1. Kupon zniżkowy.

Godziny pracy w okresie świątecznym.

Godziny otwarcia klubu w czasie świąt Wielkanocnych.

4 kwiecień (sobota) - 8.00 - 15.00
5 kwiecień (niedziela) - nieczynne
6 kwiecień (poniedziałek) - nieczynne

Uzupełniamy kalorie po treningu :-)

Tłusty czwartek zawitał w TIME4TENNIS. Każdy klubowicz schodzący z kortu musi zjeść pysznego, kalorycznego, pączusia !!! :-)

Biegiem na kort :-)

Odpowiadając na oczekiwania naszych klubowiczów, pojawiła się u nas bieżnia, dzięki której wszyscy posiadający abonamenty mogą przed wejściem na kort zrobić rozgrzewkę. Bieżnia znajduje się naprzeciwko wyjścia z szatni męskiej, w przypadku chęci skorzystania należy skontaktować się z pracownikiem recepcji, który objaśni zasady i uruchomi bieżnie. Życzymy przyjemnego biegania. 

Tenisowe Urodziny!

URODZINY SPORTOWE

dla Twojego dziecka!

TENISOWE 

Korty zewnętrzne - ważne informacje !

W związku z pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi, informujemy że korty zewnętrzne nr 2 i 3 zostały zamknięte na sezon zimowy. Dla wytrwałych pozostaje otwarty kort numer 1, planowane zamknięcie nastąpi do 10 listopada w zależności od warunków atmosferycznych. Zapraszamy do gry na hali. 
AKTUALIZACJA.
Kort numer 1 został również zamknięty na okres zimowy.

Sezon halowy tuż, tuż...

1 października 2014 r. (środa) rozpoczynamy tenisowy sezon zimowy, od tego dnia przestają obowiązywać rezerwacje z sezonu letniego. Wszystkich klubowiczów którym pozostały do rozegrania godziny z lata, informujemy że mogą je zagrać poza zimowymi rezerwacjami w wolnych godzinach do 30 października br.. Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ na nadchodzący sezon.

« 1...9 10 11 12 13 14 15 ...16 »

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu