Aktualności

Relacja z II Walentynkowego Turnieju Mikstów

W niedzielę 14.02.2016 na naszej hali odbył się II Walentynkowy Turniej Mikstów. Do turnieju zgłosiło się 10 par w tym m.in. Honorowy Prezes ŚPZT Wojciech Radomski z byłą zawodniczką Patrycją Komarską. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Dość powiedzieć, że ubiegłoroczni zwycięzcy Magdalena Zachara i Hieronim Kowalski nie zakwalifikowali się do półfinałów i musieli się usatysfakcjonować grą o V miejsce /wygraną/.

Uczestnicy zostali mile powitani przez organizatorów lampką wina oraz słodkim poczęstunkiem.

W turnieju padły następujące rozstrzygnięcia:

I miejsce :Ewa Sobczak i Tadeusz Mania/oboje Katowice/

II miejsce:Patrycja Komarska/Katowice/ i Wojciech Radomski/Bytom/

III miejsce:Anna Wypych/Chorzów/ i Łukasz Kaczmarek/Katowice/

Butelkę szampana dla najsympatyczniejszej pary turnieju otrzymali Joanna Zasada /Piekary Śląskie/ i Aleksander Grunert/Gliwice/.

Więcej zdjęć w GALERII.


Gorące poranki !!!

Każdego tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 15, gramy na hali za 35 zł (60 minut). Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji kortu 32 337-16-60.

Gorąca sobota na kortach TIME4TENNIS !

W każdą sobotę do końca sezonu zimowego od godziny 16 wszyscy grają w tenisa za 45 zł/godz. na korcie. Zarezerwuj kort już dzisiaj i skorzystaj ze specjalnej ceny. ZADZWOŃ 32 337 16 60 Zapraszamy !!!

Pączuś dla każdego!

Tłusty czwartek zawita na kortach. Od rana każdy klubowicz schodzący z kortu musi zjeść pysznego, kalorycznego pączusia !!

II Walentynkowy Turniej Mikstów

 Niedziela 14 lutego 2016 godz.14.00

-gra w grupach, półfinał, finał

- słodki poczęstunek

-sauna

                                              - puchary i upominki dla zwycięzców

                           - ilość par ograniczona

                              - wpisowe 50 zł od osoby

                                    -szczegóły 601-502-369 H.Kowalski

                                  ZAPISY KLIKNIJ!!

Życzenia Świąteczne

Zakończenie letniej ligi tenisowej.

W sobotę 17 października 2015 podczas pierwszego turnieju Grand Prix została podsumowana liga letnia Time4Tennis. I tak w lidze kobiet pierwsze miejsce zajęła Joanna Olszówka-Zarzecka, drugie miejsce Beata Rynkiewicz, trzecie Aleksandra Kochanek. W lidze open pierwsze miejsce przypadło Janowi Kogutowi, drugie Aleksandrowi Grunertowi, a trzecie Jarosławowi Turoniowi. Zwycięzcy otrzymali z rąk organizatora Hieronim Kowalskiego puchary oraz upominki. Więcej zdjęć.

Korty zewnętrzne - ważne informacje!!

W związku z pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi, informujemy że korty zewnętrzne zostały zamknięte na sezon zimowy. Zapraszamy do gry na hali.

Startujemy z ligą zimową!

Zapraszamy do zapisów do Zimowej Ligi Tenisowej TIME4TENNIS 2015/2016

Liga jest ciekawą formułą rozgrywek. Przez cały okres jej trwania kolejnymi przeciwnikami są różni gracze, zawsze z podobnym dorobkiem % zwycięstw. System jest oparty o system szwajcarski. Przy ilości graczy większej niż ilość rund nie zagrasz z każdym. Mimo to możesz wygrać ligę.W lidze mogą grać tylko amatorzy tzn. tacy gracze, którzy nigdy nie byli klasyfikowani na listach PZT oraz nie są czynnymi trenerami.


więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ

UWAGA - 1 października zmiana kalendarza tenisowego.

1 października 2015 r. (czwartek) rozpoczynamy tenisowy sezon zimowy, od tego dnia przestają obowiązywać rezerwacje z sezonu letniego. Wszystkich klubowiczów którym pozostały do rozegrania godziny z lata, informujemy że mogą je zagrać poza zimowymi rezerwacjami w wolnych godzinach do 31 października br.. Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ na nadchodzący sezon. W przypadku pytań prosimy o kontakt 32 337-16-60.
Zmianie ulegają również godziny otwarcia klubu:
Pn-Pt 8 - 22
Sb 8 - 21
                               Nd 9 - 21

« 1...8 9 10 11 12 13 14 ...17 »

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu