Aktualności

TENISOWA LIGA MŁODZIEŻOWA - relacja

W drugim turniej z cyklu Ligi Młodzieżowej wzięło udział 7 uczestników, zagrali mecze w 2 grupach, więc meczów do zagrania było sporo.

Walka w grupie "B" była wyjątkowo wyrównana - każdy zawodnik miał na koncie wygraną w postaci 1 meczu - rozegrali więc dogrywkę w postaci tiebreaków do 7pkt.

Standardowo dla oczekujących na mecze była możliwość gry w fife, aczkolwiek mecze na korcie wzbudzały więcej zainteresowania i emocji.

 

Wyniki kwietniowego spotkania:

I miejsce: Nicole Borzęcka

II miejsce: Dawid Szolc

III miejsce: Dominik Oczkowicz

IV miejsce: Hubert Jaciubek

 

Ranking po 2 turnieju:

1. Dawid Szolc 160 pkt

2. Michał Wieczorek 100 pkt

2. Nicole Borzęcka 100 pkt

3. Hubert Jaciubek 90 pkt

4. Bartosz Kamyk 72 pkt

5. Dominik Oczkowicz 60 pkt

5. Maciej Bukowski 60 pkt

6. Mikołaj Bukowski 55 pkt

6. Jakub Zimon 55 pkt

7. Tomasz Malczyk 45 pkt

7. Mateusz Spałek 45 pkt

8. Maciej Śliż 42 pkt


Galeria zdjęć KLIKNIJ.

Ligowe statuetki rozdane.

23 kwietnia 2016 roku odbyło się finałowe spotkanie ligowe dla obu lig (open oraz kobiet). Łącznie w rozgrywkach ligowych wzięło udział 31 osób. Podczas spotkania zostały rozdane dyplomy, puchary oraz upominki. Pod koniec sezonu wyłoniono zwycięzców:

LIGA OPEN

I miejsce – Dariusz Kotuchna

II miejsce – Tadeusz Rogowski

III miejsce – Jacek Pozowski

LIGA KOBIET

I miejsce – Magdalena Zachara

II miejsce – Beata Pikuła

III miejsce – Katarzyna Czyż-Corda

Wśród zawodników, którzy rozegrali wszystkie zaplanowane mecze i nie poddali pojedynku walkowerem została rozlosowana markowa rakieta. Wylosował ją Daniel Kopeć.

Galeria zdjęć KLIKNIJ

Zapisy do ligi letniej:

Liga OPEN

Liga KOBIETSezon letni coraz bliżej

Od 2 maja br. rozpoczynamy letni sezon tenisowy, w związku z tym informujemy, że zimowe stałe rezerwacje przestają obowiązywać od 1 maja. Zapraszamy do rezerwacji kortów na hali lub kortów mączkowych na sezon letni. W przypadku posiadania godzin pozostałych do odrobienia, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji kortu w recepcji klubu. Nie ma możliwości odgrywania godzin z sezonu zimowego w ramach stałej rezerwacji kortu. Godziny z sezonu zimowego należy odegrać do 31 maja br.. Zmienia się również obowiązujący cennik usług, a także godziny otwarcia:

Pn-Pt 8.00 - 22.00
Sb-Nd 9.00 - 20.00

Istnieje możliwość gry w innych godzinach, po wcześniejszym ustaleniu z menadżerem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z recepcją 32 337-16-60 lub e-mail.

DO ZOBACZENIA. :-)

Relacja z zakończenia Grand Prix Debli.


W tym sezonie zimowym po raz pierwszy na naszej hali rozegrano cykl turniejów deblowych Grand Prix Time4Tennis. Zawody rozgrywały się pomiędzy stałymi parami deblistów. We wspólnej rywalizacji wzięło udział także pięć mikstów. W sumie zagrało 27 par z wielu miejscowości naszego województwa – od Jastrzębia po Dąbrowę Górniczą oraz jedna osoba z Krakowa.

W sumie rozegrano sześć turniejów deblowych - średnio jeden w miesiącu. Do końcowego wyniku każdej parze zaliczały się rezultaty z pięciu najlepszych turniejów. Po ostatnim turnieju wyłoniono zwycięzców:

I miejsce Marta Świech/Kraków-Zabierzów/, Patryk Słodownik /Zabrze/

II miejsce Tomasz Krawczyk i Karol Hadryś /obaj Ruda Śląska/

III miejsce Sebastian Wojcieszczak /Zabrze/, Bartłomiej Ptak /Bytom/

Organizator wyróżnił także spośród pozostałych:

·najlepszy mikst : Małgorzata Bartoszek/Czerwionka Leszczyny/, Wiesław Fajer /Gliwice/

·najlepszy debel oldbojów +50: Adam Głowacki/Bytom/, Hieronim Kowalski /Zabrze/

Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali z rąk organizatora Hieronima Kowalskiego oryginalne statuetki, dyplomy oraz torby z upominkami. Rozlosowano także sześć nagród pocieszenia /puszki piłek oraz komplety markowych owijek/ wśród pozostałych graczy. Miłym akcentem były słowa uznania wypowiedziane przez uczestników pod adresem organizatora doceniające pomysł oraz sprawność w przeprowadzeniu zawodów.


Galeria zdjęć.


TENISOWA LIGA MŁODZIEŻOWA - II spotkanie

Drugie spotkanie w cyklu ligi młodzieżowej. Zapraszamy 24 kwietnia od godziny 12. Zgłoszenia u trenerów Marcin Paszkowiak 888 863 564, Patrycja Szmidt 508 365 094.

Relacja z finału Grand Prix 2015/2016.

W sobotę 2.04.2016 odbył się ostatni turniej zimowej edycji Grand Prix Time4Tennis. W ostatnim turnieju faworyci nie zawiedli i zgromadzili maksymalną ilość punktów. W tej edycji Grand Prix odbyło się 12 turniejów i wzięły w nich udział rekordowa ilość 42 osób, w tym pięć pań. Do końcowej klasyfikacji liczyły się wyniki z 8 najlepszych turniejów. 
I tak :
·         I miejsce zajął Jakub Gaj z Knurowa
·         II miejsce zajął Tomasz Krawczyk z Rudy Śląskiej
·         III miejsce zajął Jan Kogut z Gliwic

Zwycięzcy otrzymali z rąk organizatora Hieronima Kowalskiego puchary, dyplomy oraz upominki. Według organizatora w porównaniu z poprzednimi edycjami wyraźnie wzrósł poziom gry. Z jednej strony jest to związane z pojawieniem się wielu graczy z Katowic a z drugiej, że dotychczasowi gracze poczynili postępy w grze. Niektórzy z nich bowiem są pod opieką klubowych trenerów. Tym ciekawsze były rozgrywki gdyż i dominacja tych najlepszych nie była aż tak wyraźna jak w poprzednich latach.

Zapraszamy do Galerii.

Liga Młodzieżowa - relacja z pierwszego spotkania

Pierwszy turniej Ligi Młodzieżowej za nami. Na starcie stanęło 8 zawodników, którzy zostali rozlosowani na 2 grupy. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, wiec każdy z uczestników rozegrał po 3 mecze. W przerwach pomiędzy meczami, była możliwość rozegrania partyjki w fife:) Zwycięzcą pierwszego turnieju okazał się Michał Wieczorek, drugie miejsce wywalczył Dawid Szolc, a trzecie miejsce zdobył Maciek Bukowski. Zapraszamy na kolejny turniej w kwietniu.

Życzenia Wielkanocne

Godziny pracy w okresie świątecznym.

Godziny otwarcia klubu w czasie świąt Wielkanocnych.

26 marzec (sobota) - 8.00 - 18.00
27 marzec (niedziela) - nieczynne
28 marzec (poniedziałek) - nieczynne

Po tulipanie drogie Panie :-)

Z okazji święta kobiet na wszystkie klubowiczki, które dzisiaj nas odwiedzą czeka bukiet kolorowych tulipanów. Udanych treningów tenisowych. :-) 

« 1...7 8 9 10 11 12 13 ...17 »

O nas

TIME4TENNIS to jeden z pierwszym klubów tenisowych w regionie. Przez ostatnie lata zmieniliśmy się dla Państwa i to jeszcze nie koniec. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.


TIME4TENNIS
ul. Knurowska 6, 44-141 Gliwice
e-mail: biuro@time4tennis.pl
tel. 32 337 16 60

wykonanie: kotonski.pl
Menu